Wczytuję dane...
Model: WIELBŁĄDZI SEN 220X200
Realizacja zamówienia: ok. 10 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: MARCELLO BENE

Ekskluzywna kołdra Marcello Bene z wypełnieniem z wielbłądziej wełny. Włosie wielbłąda ma doskonałe właściwości termostatyczne, chroniąc i izolując zarówno przed chłodem, jak i upałem. Tymi samymi właściwościami cechuje się wypełnienie kołdry Marcello Bene. Dzięki tym walorom kołdra nadaje się do stosowania latem, jak i zimą. Polecana jest szczególnie dla "zmarzluchów".

Do najbardziej cenionych cech wełny z wielbłądów należy jej delikatność i puszystość. Wełna ta pozyskiwana jest nie poprzez strzyżenie jak np. wełna owcza, lecz zbierane i wysortowywanie z kłębów włosia odrzucanego samoistnie poprzez samo zwierzę. Naturalna wełna wielbłądzia to jedno z najlepszych wypełnień stosowanych w kołdrach. Dzięki swoim właściwościom, bardzo dobrze odprowadza wilgoć i charakteryzuje się dużą higroskopijnością, zapewnia właściwą termoregulację podczas snu. Pomaga również utrzymać stałą temperaturę ciała, zapobiegając przegrzaniu organizmu.

Dodatkowym atutem jest niezwykle delikatna tkanina poszyciowa ze 100% bawełny. Produkt certyfikowany przez: OEKO-TEX Standard 100.

Kołdry Marcello Bene z wielbłądziej wełny szyte są na zamówienie. Czas realizacji zamówienia wynosi ok. 10 dni. Dostępne są w trzech standardowych rozmiarach: 140x200, 160x200 i 220x200 cm. Możliwe jest również uszycie kołdry w niestandardowym rozmiarze
.


Rozmiar: 220x200 cm 
Skład: wypełnienie: 100% wełna wielbłądzia, obszycie - 100% bawełna
Gramatura: 1200 g/m2
Kolekcja: Marcello Bene Wielbłądzi Sen
Producent: Polska Platforma Tekstylna

Polecamy