loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
ZNAJDŹ NAS NA

NIEMAJAKWDOMU

NIEMAJAKWDOMU

Program Rabatowy

niemajakwdomu

Dostawa

Dostawa naszych zamówień jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej. Koszty dostawy uzależnione są od wartości zamówienia oraz formy płatności i kształtują się następująco: 

 

WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA

FORMA PŁATNOŚCI

KOSZT PRZESYŁKI

do 450 zł

przelew na konto bankowe sklepu

14 zł

do 450 zł

za pobraniem – płatne gotówką kurierowi

21 zł

zamówienia powyżej 450 zł

przelew na konto bankowe sklepu

GRATIS!

zamówienia powyżej 450 zł

za pobraniem – płatne gotówką kurierowi

7 zł

 

Wszystkie produkty zakupione w sklepie NIE MA JAK W DOMU dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Dostawa na terenie całego kraju następuje zwykle w pierwszym dniu roboczym po wysyłce towaru. Dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku do godz. 17.00. Jeżeli do tej godziny są Państwo w pracy, jako adres dostawy mogą Państwo wskazać miejsce pracy

Zamówienia o małych gabarytach np. skarpetki do spania, kocyki dziecięce, czy pojedyncze ręczniki wysyłamy również
Pocztą Polską - paczką pocztową priorytetową - koszt dostawy 15 zł. Wybór tej formy dostawy przypisany jest do tylko do określonej grupy towarów i pojawia się przy nich w formularzu zamówienia. Czas dostawy Pocztą Polską - paczką pocztową priorytetową wynosi 1-3 dni robocze. 

Zamówienia złożone poprzez stronę internetową sklepu mogą być odbierane osobiście w sklepie stacjonarnym NIE MA JAK W DOMU w Starogardzie Gdańskim, os. 800-lecia Starogardu 14 (lokal między klatką E i F). Godziny otwarcia: pon.-piąt. 10.00-16.00. W przypadku odbioru osobistego Klienci nie ponoszą żadnych kosztów związanych z dostawą towaru.