Wczytuję dane...
JOOP! - eleganckie ręczniki i dywaniki łazienkowe

Joop!JOOP! to niemiecka marka stworzona przez światowej sławy projektanta mody Wolfganga Joop. Oprócz ubrań i perfum, pod marką JOOP! Living dostępne są również artykuły dla domu: ręczniki i dywaniki łazienkowe, koce i pledy, poszewki na poduszki. Cechuje je najwyższa jakość oraz doskonałe wzornictwo. 

Ręczniki JOOP! projektowane są w kolekcjach, które wyróżnia unikatowy design, najmodniejsza kolorystyka oraz doskonała jakość. W ramach każdej kolekcji występują dwie, trzy linie wzornicze ręczników komponujących się z sobą kolorystycznie. Umożliwia to taki dobór ręczników by nie myliły się one wśród domowników, zapewniając równocześnie stylowy i spójny wystrój wnętrza. Wszystkie ręczniki JOOP! wykonane są ze 100% bawełny. Posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100 gwarantujący, iż nie zawierają szkodliwych substancji.


W naszej ofercie ręczniki JOOP! z najnowszych kolekcji. Ręczniki o wymiarach 30x50, 50x100, 80x150, 80x180 i 80x200 cm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - kliknij tutaj ręczniki Joop!

Ręczniki_Joop!

Uzupełnieniem kolekcji łazienkowej są dywaniki łazienkowe Joop! - kliknij tutaj dywaniki Joop!

Dywaniki_łazienkowe_Joop!