Wczytuję dane...
Czas realizacji zamówienia

1. Czas realizacji Zamówienia – to czas potrzebny na skompletowanie Towarów i przygotowanie ich do wysyłki. Przy każdym z Towarów podany jest termin realizacji Zamówienia. Termin realizacji Zamówienia dla Towarów na zamówienie ustalany jest z Klientem w każdym przypadku indywidualnie. 

2. Zamówienie na Towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych. 


3. Termin otrzymania Towaru
to czas realizacji Zamówienia +  czas dostawy. 

4.
Czas dostawy – to czas potrzebny na dostarczenie Towaru przez Pocztę Polską lub firmę kurierską. Deklarowany czas dostawy przez firmę kurierską to 1 dzień roboczy. W przypadku Poczty Polskiej to 1-3 dni robocze. 

5. W przypadku płatności przelewem, czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas zaksięgowania przelewu na naszym koncie. O każdym etapie realizacji zamówienia informujemy, wysyłając wiadomość e-mail. Status zamówienia można sprawdzić także logując się na indywidualne konto klienta. W wyjątkowych sytuacjach termin realizacji zamówienia może wydłużyć się w stosunku do czasu podanego przy produkcie – o takim opóźnieniu niezwłocznie poinformujemy telefonicznie lub mailowo. 


6. Uwaga! Czas realizacji i dostawy zamówień nie obejmuje sobót, niedziel oraz dni świątecznych.