Wczytuję dane...
Model: 900567
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN: 038864302671
Koszt wysyłki od: 14.00 PLN
Producent: GREENLEAF

Saszetka zapachowa Indigo Suede GreenleafNuty mandarynki i porzeczki łączą się z elegancką i wyrafinowaną mieszanką cedru atlaskiego, róży, drzewa sandałowego i skóry, tworząc zapach ciepły i gładki jak zamsz. Indigo Suede to zapach typu unisex, z delikatną męską nutą. Przypadnie do gustu osobom lubiącym tzw. "męskie zapachy".

Zapach:
Indigo Suede
Rodzina zapachów:
Świeży i czysty 
Nuty zapachowe: 
Nuty głowy: mandarynka, kardamon, liść cedru, porzeczka. Nuty serca: jaśmin, róża, drzewo cedrowe. Nuta bazy: drzewo sandałowe, ambra, skóra.

Użytkowanie saszetek zapachowych: Możliwości wykorzystania saszetek są niezwykle różnorodne, nieskomplikowane i elastyczne. Można je umieścić w szafie i szufladzie, w samochodzie, pod zlewem, jak również w salonie, czy łazience. Subtelnie i dyskretnie uwalniają zapach w pomieszczeniu (łazienka, toaleta, strefa wejściowa), szafki, walizki, szuflady, kosze na pranie itp. Dzięki niewielkiej wadze saszetki można zabrać ze sobą do walizki w podróż. Zapach utrzymuje się do około dziewięciu miesięcy (zależy to od wielkości pomieszczenia i rodzaju zapachu). W pomieszczeniu o powierzchni 15 m² zapach będzie wyczuwalny przez około trzy do czterech miesięcy. W bardziej ograniczonej przestrzeni (samochód, szafa, szuflada) zapach może utrzymywać się znacznie dłużej. Ważna uwaga: oleje zawarte w saszetce mogą atakować wrażliwe powierzchnie. Należy unikać bezpośredniego kontaktu z malowanymi powierzchniami drewnianymi lub tekstyliami. Saszetkę w takim przypadku można umieścić w koszyku lub woreczku przepuszczającym powietrze. 

Bezpieczeństwo: saszetki zapachowe Greenleaf
wypełnione są 
z nietoksyczną mieszanką wermikulitu i substancji zapachowych. Wermikulit to naturalnie występujący minerał wydobywany z gleby. Receptura zapachowa saszetek Greenleaf jest zastrzeżona. Greenleaf przestrzega rygorystycznych norm bezpieczeństwa określonych przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Zapachów (IFRA), dzięki czemu możesz mieć pewność, że produkty są bezpieczne. 

Wymiary saszetki: szerokość 11,5 cm, wysokość 17 cm
Materiał
:
koperta - papier, zawartość - minerał wermikulit + olejki zapachowe

Trwałość zapachu: do 9 miesięcy w zależności od wielkości pomieszczenia
Pojemność:
 115 ml
Kolekcja:
Indigo Suede
Producent:
Greenleaf (USA)

Polecamy