Wczytuję dane...
Model: 915498
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN: 038864297892
Koszt wysyłki od: 14.00 PLN
Producent: GREENLEAF

Świeca zapachowa Classic Linen amerykańskiej firmy Greenleaf. Świeca o świeżym i jednocześnie bardzo eleganckim zapachu świeżego prania. Świeże nuty przełamane są subtelnymi nutami kwiatowymi łącząc się w wyrafinowany i jednocześnie bardzo przyjemny aromat. Zapach Classic Linen to zdecydowanie uniwersalny klasyk doskonały zarówno do salonu, jak i sypialni czy łazienki. Zapach idealny na czas wiosenno-letni.

Zapach:
Klasyczny Len / Classic Linen
Rodzina zapachów:
Świeży i czysty
Nuty zapachowe: 
Zapach przypominający czyste powietrze i świeżą wodę, doskonale zrównoważony delikatnymi nutami kwiatowymi. Wiosenny, świeży zapach, który wniesie powiew powietrza do Twojej szafy z bielizną. Classic Linen to rześki, czysty zapach, który przypomina ten satysfakcjonujący moment, kiedy zasypiasz w łóżku ze świeżo wypraną pościelą. 


Świece zapachowe Greenleaf wykonane są z mieszanki wosków roślinnych. Jej częścią jest wosk sojowy, który uważany jest za jeden z najbardziej przyjaznych dla środowiska surowców do produkcji świec. Struktura plastra miodu w szkle świecy tworzy piękne refleksy świetlne. Świeca charakteryzuje się czasem palenia aż do 100 godzin.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji świec: Wosk do świec powinien być zawsze wolny od zanieczyszczeń (resztek knota lub zapałek), ponieważ może to uniemożliwić równomierne spalenie świecy. Idealna długość knota wynosi od 5 do 10 mm. Jeśli knot będzie za długi, świeca zacznie dymić, natomiast jeśli knot będzie za krótki, płomień nie będzie mógł się prawidłowo rozwinąć. 
Zanim zgasisz płomień poczekaj, aż wosk roztopi się do krawędzi szkła (zapewni to równomierne wypalanie się świecy bez tunelu w środku). Aby zgasić świecę, płonący knot zanurza się w płynnym wosku i natychmiast ponownie ustawia.

 

Wymiary: średnica 9,5 cm, wysokość 12 cm
Materiał
:
słoik - szkło, świeca - wosk sojowy i woski roślinne + olejki zapachowe

Kolor: kremowy 
Czas palenia
: 90-100 godzin
Waga wosku:
 369 g
Kolekcja:
 Classic Linen
Producent:
Greenleaf (USA)

Polecamy