Wczytuję dane...

patery - etażerki

Etażerki i patery to zdecydowanie jedne z najbardziej efektownych akcesoriów w domu. Nazwa etażerki pochodzi od francuskiego słowa etage - piętro i oznacza niewielki mebel, który składa się z kilku otwartych półek. W Polsce przyjęto nazywać etażerką kilkupiętrowe patery do serwowania słodkich wypieków: babeczek i ciasteczek, owoców oraz słonych przekąsek. 

Etażerki do serwowania jedzenia
najczęściej składają się z ceramicznych lub porcelanowych talerzy, ułożonych piętrowo od najmniejszego do największego i połączonych ze sobą. W naszej ofercie znajdą Państwo porcelanowe etażerki Laury Ashley oraz szklane Chic Antique

Metalowe etażerki i patery
pełnią najczęściej funkcję dekoracyjną. Na dwu czy trzypoziomowych paterach można dowolnie tworzyć cudowne kompozycje praktycznie przez cały rok. Stąd chętnie są one wykorzystywane jako baza świątecznych dekoracji, czy to z okazji świąt wielkanocnych, czy bożonarodzeniowych. Do tworzenia dekoracji polecamy etażerki marki Belldeco i Aluro. Zakup etażerki czy patery to również świetny pomysł na efektowny prezent.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów