Wczytuję dane...
Model: 900498G
Realizacja zamówienia: 24 godziny
EAN: 038864297267
Koszt wysyłki od: 14.00 PLN
Producent: GREENLEAF

Saszetka zapachowa Classic Linen amerykańskiej firmy Greenleaf. Saszetka o świeżym i jednocześnie bardzo eleganckim zapachu świeżego prania. Świeże nuty przełamane są subtelnymi nutami kwiatowymi łącząc się w wyrafinowany i jednocześnie bardzo przyjemny aromat. Zapach Classic Linen to zdecydowanie uniwersalny klasyk doskonały zarówno do salonu, jak i sypialni czy łazienki. Zapach idealny na czas wiosenno-letni. Dodatkowym atutem saszetki Classic Linen jest elegancki biało-niebieski wzór na opakowaniu. Pięknie się prezentuje we wnętrzach praktycznie w każdym stylu. 

Użytkowanie saszetek zapachowych:
Możliwości wykorzystania saszetek są niezwykle różnorodne, nieskomplikowane i elastyczne. Można je umieścić w szafie i szufladzie, w samochodzie, pod zlewem, jak również w salonie, czy łazience. Subtelnie i dyskretnie uwalniają zapach w pomieszczeniu (łazienka, toaleta, strefa wejściowa), szafki, walizki, szuflady, kosze na pranie itp. Dzięki niewielkiej wadze saszetki można zabrać ze sobą do walizki w podróż. Zapach utrzymuje się do około dziewięciu miesięcy (zależy to od wielkości pomieszczenia i rodzaju zapachu). W pomieszczeniu o powierzchni 15 m² zapach będzie wyczuwalny przez około trzy do czterech miesięcy. W bardziej ograniczonej przestrzeni (samochód, szafa, szuflada) zapach może utrzymywać się znacznie dłużej. Ważna uwaga: oleje zawarte w saszetce mogą atakować wrażliwe powierzchnie. Należy unikać bezpośredniego kontaktu z malowanymi powierzchniami drewnianymi lub tekstyliami. Saszetkę w takim przypadku można umieścić w koszyku lub woreczku przepuszczającym powietrze.


Zapach:
Klasyczny Len / Classic Linen
Rodzina zapachów:
Świeży i czysty
Nuty zapachowe: 
Zapach przypominający czyste powietrze i świeżą wodę, doskonale zrównoważony delikatnymi nutami kwiatowymi. Wiosenny, świeży zapach, który wniesie powiew powietrza do Twojej szafy z bielizną. Classic Linen to rześki, czysty zapach, który przypomina ten satysfakcjonujący moment, kiedy zasypiasz w łóżku ze świeżo wypraną pościelą. 


Bezpieczeństwo: saszetki zapachowe Greenleaf wypełnione są 
z nietoksyczną mieszanką wermikulitu i substancji zapachowych. Wermikulit to naturalnie występujący minerał wydobywany z gleby. Receptura zapachowa saszetek Greenleaf jest zastrzeżona. Greenleaf przestrzega rygorystycznych norm bezpieczeństwa określonych przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Zapachów (IFRA), dzięki czemu możesz mieć pewność, że produkty są bezpieczne. 

Wymiary saszetki: szerokość 11,5 cm, wysokość 17 cm
Materiał
:
koperta - papier, zawartość - minerał wermikulit + olejki zapachowe

Trwałość zapachu: do 9 miesięcy w zależności od wielkości pomieszczenia
Pojemność:
 115 ml
Kolekcja:
 Classic Linen
Producent:
Greenleaf (USA)

Polecamy