Wczytuję dane...

stoliki kawowe

Stolik kawowy to obok wygodnej kanapy, podstawowy mebel w salonie. Stolik kawowy kojarzy nam się z miejscem do odpoczynku i przyjemności. Przy stoliku kawowym oglądamy telewizję, czytamy ulubioną książkę, spotykamy się z najbliższymi. Nie bez powodu nazywany jest właśnie "kawowym", to idealne miejsce na wypicie kawy czy herbaty i zjedzenie pysznego ciasta.

Okrągłe stoliki kawowe to praktyczne i eleganckie rozwiązanie. Modne są podwójne stoliki kawowe, najczęściej jeden większy, a drugi mniejszy, niektóre również możliwością wsunięcia jednego pod drugi, co oszczędza miejsce. Prostokątne i kwadratowe stoliki kawowe zapewniają więcej miejsca od okrągłych stolików. Stoliki wyposażone w dodatkowe szuflady, czy dolną półkę, pozwolą na ukrycie pilotów do telewizora i innych gadżetów (gazet, magazynów itp).

W naszym sklepie znajdą Państwo nowoczesne stoliki kawowe z metalowymi nogami w kolorze czarnym, ale również w kolorze złotym i miedzianym. Stoliki kawowe w stylu retro z drewnianym blatem oraz stoliki kosze. Stoliki kawowe Belldeco, Chic Antique i Aluro.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów